Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem informatik...

A Debreceni Egyetem informatika karán (prog. Infón) milyen az órarend, milyen órák vannak?

Figyelt kérdés

2. Mennyire nehéz?

3. Sokat kell tanulni?

4. Programozást alapoktól tanítják vagy egyből bele a közepébe?

5. Hálózati ismereteket szerzünk (esetleges rendszergazdai munkához)?

6. Illetve mennyivel másabb, mint a gazd. vagy a mérnök infó?


2017. jún. 2. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintatervet itt találod (táblázatba bele van írva, hogy melyik félévben ajánlott felvenni, meg nagyjából a kurzusnévből lehet következtetni, hogy mit takar):

[link]


Mindenhol az alapoktól kezdik, viszont jóval nagyobb ütemben, mint mondjuk középiskolában. Kell tanulni, sokat kell gyakorolni, inkább szorgalom kérdése. Viszont maga az egyetemi anyag a valóéletben édes kevés. Szóval ha például nagyon akarod vágni a hálózatos dolgokat, akkor azt egyedileg kell elsajátítani (ez ugyanúgy igaz, ha programozó akarsz lenni - az egyetem egy nagyon vékony kis alapot ad minden területből, amire neked kell építkezni szabadidődben).


(Igaz, én SZTE-n vagyok proginfó MSc-n, de a BSc-t is ebből csináltam, meg ezek általános igazságok, nem hiszem, hogy intézményfüggő lenne.)

2017. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!