Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha hónapok óta...

Mit tegyek, ha hónapok óta kikészítenek/kiidegelnek itthon és nem tudok tanulni a vizsgákra?

Figyelt kérdés

Az egész félévben szétszórt voltam, nem tudtam figyelni. Viszont rengeteget voltam beteg és ezért kiidegelnek otthon. Már gyomorgörccsel járok/jártam haza. Konkrétan szóban és fizikailag is terrorizálnak. Emiatt a zh-t tárgyait sem lettek meg. Teljesen magam alatt vagyok, már rég végeztem volna. A zh hét előtt vert szét először apa, mert korábban eltörte haza egy nap. A gáz, hogy már van olyan tárgyam, amit másodszorra vettem fel. A tanárok meg azt hiszik, hogy tehát és/vagy lusta vagyok, de ez nem így van.

Anya ráadásul tanárnő, mégis azt hajtogatja, hogy "hagyd ott a sulit, letettünk róla, hogy belőled lesz valami".

Sehova nem engednek, számolnak. Annyira rossz, hogy így kell majd emlékeztem az egyetemi évekre.

Tizenegyedik én kezdték el, hogy kicsinálnak akkor, ha lebetegszem. Nem értem, mert ilyet senkivel nem tesznek. Azzal is fenyegetnek, hogy bezárat akkor elmegyógyintézetbe. Ha és írom magam, akkor is gyogyós vagyok szerintük. Apa a fő értelmi szerző ebben.

Hogy vegyem rá magam a tanulásra így? Ez tiszta lelki terror, már nem bírom.


2017. jún. 5. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez a hülye helyesíráselkenőrző:

* eljöttem haza

* trehány és/vagy lusta

* Tizenegyedikben

2017. jún. 5. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz koliba!
2017. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felnőtt ember módjára nem is lehet velük beszélni!

Én nem kockáztatom meg, hogy mégegyszer lebetegedjek és ezt műveljék velem...

Akkor elszabadul maga a pokol...

Levelező mellett dolgozni esetleg?

2017. jún. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!