Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DOTE-ra jelentkezők, hogy...

DOTE-ra jelentkezők, hogy sikerült az emelt írásbelitek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kémia 42% biosz 69% :( neked?
2017. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem biosz 70, kémia 49.

Középszinten: magyar: 78, német: 81, matek: 83, tori: 91

Teljesen befostam, mert emeltet jobbra vártam. Főleg a kémiát. Szerintetek mennyi esélyem így, hogy felvegyenek?

Tanulmányi átlagból 98 pontom van.

Azt megsúgta az egyik javító tanár, hogy a biológia és kémia megyei átlaga is 10 százalékot esett a tavalyihoz viszonyítva.

Egyébként PTE+ SZTE ÁOK-ra is jelentkeztem. Valamelyikrr hátha elég lesz.:)

2017. jún. 6. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi megyénkben megyei szinten a kémiából nagyon rossz eredmények lettek és nagyon sok bukás is volt állítólag ami szerintem elég durva :o reménykedjünk hogy lejjebb megy egy kicsivel a ponthatár valami csoda folytán ( korábbi években is volt olyan év elvétve ahol nagy visszaesés volt a pontszámokban). Jó lenne ha vidéken 405-415 körül lenne:/
2017. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből származom. Itt az emeltszintű írásbeli kémia megyei átlaga 46 %, a biológia 60%.

Tavaly 57/72 volt.

2017. jún. 6. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti ezeket az átlagokat hol tudtátok megnézni?
2017. jún. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyik javító tanár mondta.
2017. jún. 7. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinte a megyei átlagok torzíthatnak. Az országos átlagokat (sajnos még csak az elmúlt évekét) itt tudjátok megnézni:

[link]

Eszerint a tavalyi országos átlag bioszból 68,83 kémiából 65,54 volt. Az idei statisztikák talán júl. közepén kerülnek majd fel.

2017. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!