Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tudja hogy szükséges e az...

Ki tudja hogy szükséges e az emelt?

Figyelt kérdés
Egy haverom pótfelvételire szeretne jelentkezni majd augusztusban mert a februári felvételinél úgy gondolta még sem jelentkezik. A pótfelvételin pedig ha indítják a szakot akkor fizetősön (mondjuk ez alap hiszen ekkor már csak önköltségesre adhatja be )szeretné megjelölni a BGE-KKK ker-markot vagy a nemzetközi gazdákodást.Még nem tudja melyiket. Ha minden igaz 298 pontja van.Nincs emelt szintű érettségije és nyelvvizsgája sem tehát ezek nélkül van ennyi pontja. Én azt láttam az oldalakon hogy nem kérik így a nyelvvizsgát csak majd akkor amikor már odajárna hogy megkaphassa a diplomát akkor kellene kettőt például a nemzetközi gazdálkodásnál.Emelt szintű érettségit pedig azt olvastam az eduline egyik januári cikkében, hogy a gazdaságtudományi karokon belül az ilyen alkalmazott közgazdaságtannál meg még vagy kettőnél kell emelt és az is matek tehát ott kötelező de a többi gtk-s szaknál nem az csak lehet cisnálni mivel magasak a pontok. Valaki tud ezekről valamit?
2017. jún. 8. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A felvi.hu MINDENT tud ezekről.

[link]


Nem kötelező az emelt.

2017. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!