Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Német, ill. angol szóbeli...

Német, ill. angol szóbeli érettségin mennyire nehéz max pontosat összehozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Eléggé.

Jó pontszámot nem szerezni elég könnyű középen, de hogy egyáltalán ne veszíts, hát ahhoz már inkább szerencse kell. Németül már akkor is elég jól tudtam,a mikor érettségiztem, de nyilván apróságok miatt így is vonhatnak, ha jól emlékszem, szóbelin nekem 1-et valamire vontak le, így lett összesen 92% írásbelivel együtt.

2017. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem max pontos lett a közép angol szóbelim, nem volt nehéz, de én jól tudok angolul, van felsőfokú nyelvvizsgám is, ahhoz képest a közép semmi. De ha nem tudsz olyan jól, akkor nehéz, ez teljesen szubjektív.
2017. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is játszva sikerült de En is jo vagyok belőle

Ez igazából a tanartol is függ hogy milyen kedve van

2017. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2 éve maxos lett a szóbeli. Nem vagyok jó angolos, csak próbáltam a helyességre figyelni. Az, hogy gyenge a szókincsem az nem volt szerencsére hátrány, mert ha valamit nem tudtam körbemagyaráztam. De persze szerintem attól is függ mennyire jóindulatú a vizsgáztató.
2017. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!