Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készültök az emelt...

Hogyan készültök az emelt angol szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült az írásbelitek? Meg vagytok vele elégedve?

Én sajnos nem, szóval egy nagyon jó szóbeli eredmény kéne ahhoz, hogy elérjem a kitűzött célom.


Milyen témákat néztek át? Mire helyezitek a hangsúlyt?

Vannak jó taktikáitok, amit megosztanátok velem? Esetleg hasznos kifejezések, szófordulatok, amit bedobhatok...


Nagyon izgulok, mert szeretném, ha jól sikerülne :D

Ti hogy álltok a felkészüléssel?



2017. jún. 9. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én tavaly érettségiztem (ugyanúgy emelten) és nem tanultam rá egy betűt sem, végigdumáltam az egészet, válaszoltam az összes kérdésükre és megadták a max pontot. Az a lényeg h ne legyen csend, folyamatosan lökd a rizsát. Meg vannak olyan alap dolgok, hogy nem mondunk olyat h "good" hanem helyette "great/excellent/outstanding" stb meg ugyanez van a "very" szóra. Esetlen tamulj be linking wordoket és a többi tölteléket pl"As far as I can judge..."


Sok sikert :)

2017. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jún. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!