Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem érem el a 36 kreditet...

Ha nem érem el a 36 kreditet a 2 félév alatt akkor átraknak fizetősre?

Figyelt kérdés
2. félévemben vagyok és nagyon úgy tűnik pont nem lesz meg a 36. Valahonnan hallottam olyat is hogy ez még nem jelenti azt, hogy átraknak csak ha az átlagom is 2,3 alatt van.

2017. jún. 21. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell 36 kredit.
2017. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos így is atraknak
2017. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor lehet ennyi volt az egyetemista karrier..
2017. jún. 21. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kell ennyire szivatni a diákokat
2017. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Roflkopter ***** válasza:

NEM raknak át, pont tegnap olvastam.

Ebben az évben még csak akkor kerülsz átsorolásra, ahogy te is írta ha egyik sincs meg. Tehát valahogy így szól: "A hallgató önköltséges képzésre kerül átsorolásra amennyiben nem éri el a 2 félév alatt a 36 kreditet ÉS nem éri el a minimális átlagot"

Nos ez annyiban fog változni szeptembertől, hogy az "ÉS"-t "VAGY"-ra cserélik

2017. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem. Főleg hogy alig van tantárgyam. Első félévben 2 és most is 2 tantárgy nem sikerül és máris raknak átfele mert nincs meg a 36 kredit..
2017. jún. 21. 23:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocsi, még csak most olvasom. Ez nagyon jó hír. Köszönöm szépen! :)

Még a tanulmányi osztályon is bekérdezek, de most azért megnyugodtam.

2017. jún. 21. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, nekünk semmi ilyet nem mondtak... Inkább kérdezz rá a TO-n. Azt is el tudom képzelni h ez csak azokra vonatkozik akik idén felveteliznek.
2017. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!