Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvös József Gimnázium...

Az Eötvös József Gimnázium nagyon húzós suli?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki leírja, tudom hogy Budapest 2. legjobb iskolája. Csak sokszor olvastam, hogy riogatják az embereket, és nem annyira tanulós/magolós, mint ahogy beharangozzák.

2017. jún. 23. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Versenyistálló
2017. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mindenesetre nagyon erős gimnázium és vannak követelmények, de ha oda való vagy és nagy a szorgalmad bírni fogod és egy nagyon jó érettségivel távozhatsz onnan.
2017. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszii
2017. jún. 24. 21:07
 4/8 anonim válasza:
100%
Én odajártam, imádtam. Nem versenyistálló. Igen, tanulni kell, de ugyanakkor egy liberális, rendesek a tanárok. Ha nem csak dolgozatra tanulsz, hanem mindennap egy kicsit akkor gond nélkül megcsinálod. Nem vagyok sem zseni, sem egy tanulógép és 4,5 fölött voltam mindig.
2017. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Fazék van az első helyen ?
2018. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Fazék erősebb, nem ?
2018. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az Eötvös az nem verseny istálló , én csak jókat hallottam róla. Én is oda fogok jelentkezni
2021. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én idén vagyok végzôs, imádom, nem kell tanulnom annyit mint mindenki gondolja :) cserébe viszont szuperek a tanárók, tanulmányilag és emberileg is korrektek. a közösség pedig zseniális! gyertek bátran, nem fogjátok megbánni <3
2021. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!