Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan számolhatnám ki az...

Hogyan számolhatnám ki az érettségi pontszámomat?

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem, de több féle dolgot írnak, méghozzá magán a felvi.hu oldalon se tudtam "kihagyni" a matekot a pontszámítónál, szóval már ott elakadt a rendszer és valamiért továbbtanulási lehetőséget is kért, hogy válasszak, miközben csak összpontszámra lennék kíváncsi. Még maradnék egy okj-s képzésre, ami plusz 40(?) pont lenne, és lehet, emellett szintemelőznék és/vagy nyelvvizsgát/érettségit tennék le még valamiből, ha már úgyis ott tanulnék még. Egyenlőre azért lenne ezt tudni, hogy tudjam, hányadán állok. Diszkalkuliám van, ami tudtommal többletpontot jelent(40?), emellett azt se tudom, hogy a magyar irodalmat és nyelvtant külön, vagy egybe számítsam e(mint év végi jegyek) és ha igen, akkor hogyan...Már abban se vagyok biztos, hogy a középszintű nyelvvizsga 28 pontot ér e.

Van itt valaki, aki jól informált és kisegítene?


ui: Bocsi, de nekem alapvetően magas a számolások nyomonkövetése, az meg nem segít, hogy mindenhol mást írnak.



2017. jún. 23. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod az eredményeidet üzenetben én szívesen kiszamolom neked :)
2017. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betti :D
2017. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!