Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hétfőn és kedden vizsgázom,...

Hétfőn és kedden vizsgázom, nagyon izgulok miatta. Tudnátok mesélni tapasztalatokat, hogy mennyire izgultatok vizsga előtt, milyen volt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Tanultam a vizsgámra, de mégis izgulok. A tanárok nem valami kedvesek, direkt szívatnak mindig. Tanácsok kellenének.
2017. jún. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon izgultam az érettségi miatt, de egész jól sikerült.

Nem ismerem a tanáraidat, de a vizsgákon mindenki arra kíváncsi, mit tudsz, nem azt, hogy mit nem.

Ha tanultál, ne izgulj, úgyis menni fog! Én is féltem, hogy mi lesz, ha nem jut eszembe semmi, de volt forrás/segítség adva és felkészülési idő, szóval új tételt nem kellett húznom.

A magyarom így is kettes lett, de angolból meg oklevelet is kaptam, szóval előfordulhat, hogy neked is kissé hullámzó eredményid lesznek.

Sok sikert! Tuti átmész! :)

2017. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsga alatt érettségit értesz vagy egyetemi vizsgát? :)
2017. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen vizsga?
2017. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok!

Az érettségit tavaly màr letettem, most egy kozmetikusképzőbe járok, ott lesz záróvizsga, ami eldönti, hogy mehetek-e az OKJ vizsgára.

2017. jún. 24. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!