Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okozhat ez gondot egyetemi...

Okozhat ez gondot egyetemi felvételinél? Tudom esetleg valahogyan javítani?

Figyelt kérdés
Felvibe a 11. év végi bizonyítványomat már jelentkezésnél feltöltöttem. Ma töltöttem fel a 12. év végit úgy hogy dokumentumok-->új dokumentum feltöltése-->középiskolai bizonyítvány. Ezzel a probléma annyi volt hogy nem a korábbihoz csatolta hozzá hanem csinált egy másik középiskolai bizonyítványt így most kettő van felsorolva az egyikbe a 11. év vége a másikba 12. év vége. Utána esett le hogy meglévő dokumentumot is ki lehet egészíteni és úgy egybe lett volna a kettő. Viszont most már hogy feltöltöttem nem találok sehol olyat hogy dokumentum törlése. Most az jutott eszembe hogy feltöltöm mind a kettőbe azt amelyik nincsen benne így a középiskolai bizonyítványom nem kétszer hiányosan de egymást kiegészítve hanem kétszer teljesen lesz feltöltve. Okozhat szerintetek gondot a két részletben feltöltött bizonyítvány esetleg a kétszer feltöltött dokumentum? Végülis minden szükséges dolog ott van tehát ha valaki ránéz egy pici gondolkodás után erre rá is jön viszont ha automatikusan csinálják akkor már macerásabb lehet. Ti mit csinálnátok?
2017. jún. 23. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Juteszembe az baj ha a 11.-es bizonyítványomat 2 képen töltöttem fel és amelyiken az van hogy 12. osztályba léphet (tehát a második oldalán) azon nincs rajta a nevem?
2017. jún. 23. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bazeg tökmindegy, van egy fáradt diákmunkás, aki egy checlist alapján nézi megvan e vagy sincs oszt ennyi. Utána ellenőrzi a tartalmaz és kész, csinálja a következő 100-at.
2017. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy töltöttem fel,ahogy te írtad. Ma megnéztem és nekem egybe rakták a két bizonyítványt,tehát már nincs két külön dokumentum.
2017. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!