Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan döntsem el melyik...

Hogyan döntsem el melyik iskola legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg Szentendrén járok egy gimnáziumba, minden fantasztikus körülöttem ezen kívül közel van hozzám. Elkeztem gondolkodni a jövőmön és a Budapesti top sulikat keztem el nézni. Viszont azok nicsenek olyan közel hozzám viszont megoldható, hogy oda járjak. Az álmom hogy orvos legyek vagy a biológiával foglalkozzanak azt megszeretném megvalósítási és félek hogy innen nem tudok olyan jó eredménnyel teljesíteni.Néztem az Apáczait és úgy érzem az lenne a legjobb választás.


Előre is köszi a segítségeket.



2017. jún. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szentendréről is simán bekerülhetsz.

Csak emiatt nem váltanék.

2017. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanárok a fegyelmet nem nagyon tudják tartani így az odafigyelés nem nagyon megy.Azt gondolom egy ilyen gimiben jobban lehete tanulni.
2017. jún. 25. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen érdemes megpróbálnod! Az Apáczai természettudományos vagy biológia tagozata erős alapokat nyújt az orvosi egyetemhez, de ismerek olyan diákot is, aki humán tagozatról is bekerült. Csak pozitív tapasztalatokat tudok mondani, kiválóak, motiválók a tanárok, szuper a közösség. Nem azt mondom, hogy egy gyengébb gimnáziumból lehetetlen bekerülni a vágyott egyetemre, de jóval keményebben meg kell dolgozni érte.

Nem írtad, hányadikos vagy, de ha most mész 8.-ba, érdemes már most elkezdened a tanulást a felvételire, mert elég magas pontszám kell a bekerüléshez. Sok sikert!

2017. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan köszönöm.
2017. jún. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!