Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak látásból ismerem a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak látásból ismerem a lányt a suliból? (még nem is beszéltünk)

Figyelt kérdés
Már régebb óta látom, hogy néz engem, de egészen az előző hétig annyira nem foglalkoztam vele, azonban nagyon megtetszett és nem tudom, hogy hogyan közeledjek hozzá?2 évvel idősebb vagyok.16/f

#barátnő #iskola #tanács #tetszik #hogyan döntsem el
2015. jún. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én 18 vagyok ő meg 15..
2015. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
majdcsak ír valaki xd
2015. jún. 9. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és beszélgessetek valami átlagos témáról vagy ajánld fel neki , hogy segítesz valamiben , hogy ha látod , hogy segítségre szorul , aztán úgy is kiderül , hogy tényleg tetszel-e neki ha már néz. Utána elhívhatod valahova. De a lényeg az , hogy legyen önbizalmad és mosolyogj. Remélem tudtam segíteni és ha kérdésed van nyugodtan írj privátban hátha tudok segítséget nyújtani.
2015. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vegyél egy tábla csokit, és menj oda hozzá, valami olyasmi szöveggel, hogy szimpatikusnak találod, és miközben beszélgettek, szívesen elmajszolnád vele ezt a csokit. A lényeg, hogy kedves legyél, és ne vegye tolakodásnak, erőltetettnek a közeledésed.

Ha nemet mondd, akkor is add oda neki a tábla csokit engesztelésül, így így is emelt fővel távozhatsz. Ha pedig kiröhög vagy ilyesmi megjegyezheted, hogy még jó, hogy nemet mondott, mert nem szívesen barátkoznál egy ilyen tuskóval. Sok szerencsét!

2015. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosz
2015. jún. 9. 23:43
 6/6 anonim válasza:
és ha "véletlenül" neki mennél a folyóson és aztán bocsánatot kérnél,aztán ránézel mintha valami régi ismerős lenne és mondasz egy random nevet,hogy te nem Török Betti vagy a Mórából? :DD vagy csak simán megjegyzed,hogy olyan ismerős az arca,hogy valahol már láttad a sulin kívül :D aztán szerintem már magától megy a beszélgetés :D
2015. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!