Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna ajánlani valami jó...

Tudna ajánlani valami jó középiskolát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Na szóval az én életemben is eljött az a pont hogy döntenem kéne a középiskolát illetően,ez rendben is van,de ez a döntés kiterjed majd az egész további életemre,így nem szeretném a véletrenre hagyni!

Röviden rólam:

Most leszek 8.-os(Habár ezt gondolhattátok,de van egy rossz tulajdonságom,amit valószínűleg észre fogtok venni..Mindent próbálok túl magyarázni)

-7 éven át osztályeslső vagyok

-kézilabdázom(kb.2 éve:))

-zongorázok(1 éve)

ha ,,idősebb leszek,, orvos szeretnék lenni,így olyan gimnáziumot keresek,ami kémia - Biosz tagozatos :)

Az nem igazán számít hogy merre van a gimi,csak az hogy jó híre legyen,és kolesza,meg persze a tagozat!:)

Remélem tudtok ebben nekem segíteni!

Várom válaszaitokat:)

XOXO 13/L


2017. jún. 27. 03:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Hupsz**Nem maradtak ki azok a fránya helyesírás hibák sem** osztályelső**Véletlenre**Túlmagyarázni**

Ezer bocs kedves kérdést olvasok,de 4 órakkor még elég reggel van:D #Jókoránkelni:3

2017. jún. 27. 03:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Város, megye, ország tökmindegy?
2017. jún. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapesten pl. a legtöbb sulinak nincs saját kolesza, hanem nagy központi koleszok vannak. Egyről tudok, ami elég erős gimnázium, van saját kolesza és van biológia illetve term. tudományos tagozata is: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium.

Ez a belvárosban van és úgy tudom biológiában és kémiában kifejezetten jónak számít.

2017. jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszprémben a Vetési Albert Giminek van biosz tagozata, plusz elég erős a suliban a sport. A kézisek idén lettek másodikak a Diákolimpián, ha jól emlékszem :) Amúgy az iskola többi szakját is bátran ajánlom, én idén végzek francia kéttannyelvűn, és tőlünk hárman mennek orvosira (450+ pontjuk van). Meg a kéttannyelvű szakok nagy előnye, hogy legalább két nyelvvizsgával végzel az öt év végén, illetve a sok utazás. Van lehetőség ingyen kimenni három hónapra külföldre, meg minden évben cserediák kapcsolatot is szervez a suli. Nekem az öt év alatt volt három cserediákom, és olyan helyekre jutottam el az osztálykirándulások alkalmával, mint Párizs, Monaco, Svájc, Prága, Nizza, Lyon vagy Milánó... A koli egyébként a menzával együtt a sulival szemben van. Én szerettem, ha gondolod, szívesen mesélek is róla :)
2017. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 Igazából igen,a szüleim nem kötik meg hogy közel legyek vagy sem,de minél messzebb annál jobb :D #Szolnok
2017. jún. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!