Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon melyik egyetem...

Magyarországon melyik egyetem van a legjobb mernokinfo kepzes?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:
egyetemen*
2017. jún. 27. 17:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az óbudait és az szte-t ismerem közelebbről, eléggé követelnek mindkettőn (óbudain leginkább matekot, szte-n programozást), bár szerintem ez egy egyetemnél alapvetőnek kellene lennie, mégiscsak azért tanulunk, hogy tudásunk legyen és jók legyünk majd a szakmánkban.
2017. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es a BME?:/
2017. jún. 27. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

BME

Ez talán a leghíresebb. Persze sokkal többet követelnek, mint a vidéki egyetemeken, ami nem azt jelenti, hogy feltétlenül többet fogsz tudni, csak jobban szeretnek szivatóst játszani.

2017. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor a kerdesre visszaterve vajon hol lehet a legjobb?:/
2017. jún. 27. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszd már a hülyét... könyörgöm...

BME a leghíresebb, azonban ez nem azt jelenti, hogy simán verni fogod tudásilag a vidéken vagy más egyetemen végző diákokat!

BME-n nagy a követelmény, más hazai egyetemekhez képest nagyobb a hírneve.


Ennek ellenére minden rajtad múlik, hogy mennyit fogsz otthon gyakorolni, mellé olvasni, tanulni.

El ne varázsold magad, hogy ott fognak mindent megtanítani... csak halászni tanítanak meg nem halat adnak...

2017. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azert szerettem volna vissza terni a kerdesre mert nem a BME-rol valo "beszelgetest" akartam folytatni..


Mindenesetre normalis valaszok johetnek :)

2017. jún. 27. 21:12
 8/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Az ember a mérnökinfót általában egyszer végzi el, szóval senki nem ismeri az összes egyetem összes képzését...

Nyilván hagyományosan a BME-VIK a legismertebb, ha nappalira mész, első diplomaként, akkor próbáld meg azt.

Munka mellett, részidős képzésben, akár másoddiplomaként az ÓE-NIK-et javaslom, színvonalban, elismertségben szintén kimagasló. Vidéken nem tudom, mi a helyzet.

2017. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Obudait javasolnam en is, ha Budapesten gondolkodsz, legfokebb a gyakorlatiassaga miatt. (szerintem mernokinfon elengedhetetlen, hogy megfelelo szamu gyakorlat mellett vegezz diplomat)... BME-n en ezt szemely szerint hianyoltam, mert messze tobb volt az elmelet, mint ami szukseges. De szinvonalaban ketsegtelenul jo egyetem az is, soot... De mint mar sokan mondtak (foleg kulfoldon) a tudasod miatt fognak keresni, nem azert, hogy mi van a papirodra irva.
2018. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül nem Pestre mentem ,hanem vidékre...


Erről esetleg tudsz véleményt mondani?

2018. okt. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!