Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudtam bemenni az...

Ha nem tudtam bemenni az érettségi eredményhirdető értekezletére, akkor kipostázzák a tanúsítványomat vagy be kell érte valahova mennem?

Figyelt kérdés
Emelt pótló érettségiről van szó, amire az Oktatási Hivatalnál jelentkeztem. Sajnos az eredményhirdető értekezletre nem tudtam elmenni, az iskola, ahol ez lett volna azt mondta, hogy az Oktatási Hivatalnál érdeklődjek. Most írtam nekik, de még nem jött válasz. Szerintetek ilyenkor mi lesz? Kipostázzák nekem vagy valahova be kell majd menjek? Ha igen, akkor hova kell majd bemennem?

2017. jún. 29. 09:04
 1/1 anonim válasza:
100%
Anno én sem tudtam elmenni az eredményhirdető értekezletre és akkor az iskola továbbküldte annak a kormányhivatalnak ahová jelentkeztem(ami rajta van a jelentkezési lapon, Pl: H-B-megyei kormányhivatal). Az ügyintézőnél lehet érdeklődni telefonon, e-mailben.
2017. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!