Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor vehetem át az érettségi...

Mikor vehetem át az érettségi tanúsítványomat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma kellett volna mennem érte de elnéztem a dátumot :D Ilyenkor mi a teendő?

2016. jún. 23. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetsz még ma. Vagy holnap a kormányhivatalban. Vagy kipostázzák.
2016. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Akkor holnap elmegyek a kormányhivatalba. Úgy is sokkal közelebb van mint az a suli.
2016. jún. 23. 15:00
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg lusta lennék mint a tök, akkor postázásért kell fizetnem? Illetve szólnom nekik hogy küldjék ki? Vagy ez megy automatikusan? Nagy melegben nem akarok beváradni és 1200 forintomba kerülne érte menni. Olcsóság van gyerekek!! :D
2016. jún. 23. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
befáradni*
2016. jún. 23. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2016. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

(majdnem) Ugyanez a helyzet velem is.xd Elnéztem a dátumot, ma pedig át akartam venni a kormányhivatalban, de túl későn értem oda.

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy mennyi idő mire kipostázzák?

Ill. azt, h átveheti-e más helyettem...? (pl. bátyám)

Egy hónapig külföldön leszek , így személyesen semmiképp sem tudom átvenni.

2016. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi hogy nem írtam, nem mentem be és nem is írtam nekik. Ha nem érkezne meg jövőhét szerdáig, akkor felhívnám őket :D De majd írok ha megjön. Szerintem másfél hétnek kellene max lennie hogy megérkezzen. Majd azt is mondom hogy miféle aláírós volt, hogy csak én vehettem-e át vagy akárki.
2016. jún. 28. 19:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Na én ma kaptam meg, aláírós volt és nem én vettem át, szóval aki otthon van az nyugodtan aláírhatja.
2016. júl. 4. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:

:D

Te aztán nagyon laza vagy xD

Nagyon szimpatikusan intézted a dolgodat xD

Mintha magamat látnám xD


Nekünk az érettségi se volt semmi :D

Meg ami utána volt :D

Annyit lógtam, mint a hulla a kötelen, ezt aláírtam, azt nem, azt az egyik haverom írta alá a nevemben, érettségire a jelentkezés nem tudom hanyadjára és mikorra sikerült, fotózáson nem voltam, mert amint átvettem, bementünk a haverral a kocsmába iszogatni xD az igi kiakadt :D

Hosszú hajjal, természetesen nem fehér ingben :D

Aki átadta nekünk a bizonyítványt nagy hivatlanosan, azt még a suli büféjén elküldtem a búsba, mert fellökött és kiverte a kezemből az aprót, aztán még neki állt feljebb.

Maszk sehol :D

Magyar érettségi közben egy gyors dohányzás a budiban, ott lebuktunk, valami tanár benyitott :D


Nagyon laza volt :D


Am olvasod még ezt ?

Írjál már ha igen! :D

Ember lett belőled azóta ? :D

2021. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!