Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit árul el egy iskoláról ha...

Mit árul el egy iskoláról ha a tanár csak a tantárgyfelosztásból értesül arról hogy ősztől nem lesz munkája?

Figyelt kérdés

Iskola évzáró tantestületi értekezlet. Megy a szokásos szöveg hogy lement az év lement az érettségi köszönik az éves munkát stb stb majd a köv tanév tantárgyfelosztása kerül ismertetésre. Ki melyik osztályban mit fog tanítani hány órában. Elemi fontosságú dolog mert az óraszám határozza meg a státuszt a státusz meg a fizetést végső soron.

Elhangzanak a nevek ez ennyi óra az annyi óra…. és néhány embernek feltűnik hogy őket nem olvasták. Nekik nem lesznek óráik? Biztos csak félreértés. Rákérdeznek, nagy hümmögés meg köhécselés és végül csak kinyögik hogy hát akik neve nem került felosztásra azokra a tanárokra az iskola ősztől nem tart igényt. Magyarán ki vannak rúgva.

És erről elsőként ott (és így….) kell értesülniük…. Gondoljuk el ott ül a tanár az értekezleten készenlétben a toll papír hogy jegyzetelje mit hol fog tanítani hány órában és nem hallja a nevét… mert ki van rúgva.

Lehet ezt a sunyiságot ezt a pitiánerséget überelni?


Miért nem hívta be őket az igazgató magához még májusban (ugyanis a tantárgyfelosztás már akkor elkészült) és mondta meg nekik mi az ábra?


2017. jún. 29. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
könyörgöm, menj mér el külföldre, ha már múltkor azt mesélted, hogy lelépsz... ha én lennék az igazgatód, ezért a névtelen mocskolódásért rég kivágtalak volna.
2017. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mi van? Múltkor azt meséltem? Én? Egy napos regem van!

Keversz engem...

2017. jún. 29. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Az iskoláról? Hát itt sok mindenről beszélhetünk. Csóri diákok valószínűleg semmiről nem tehetnek.

Az a nagy kérdés, hogy ezt a kirúgott tanárok nem tudták csak, vagy a többi tanár sem aki maradhatott? Amennyiben a többiek tudták, mindenki gerinctelen, ha csak az igazgató meg a helyettes, akkor meg csak ők, értelemszerűen.

De nem is tudom milyen választ vártál. :D

Igen, jogosan vagy felháborodva, ez nagyon nagy trollság volt részükről, egy link banda.

Nem tudom hogy megy ez a felmondásos dolog, mivel nem vagyok benne, de a minimum dolog hogy mindegyikőtöket felhívat magához az irodájába, igazgatóként az ilyen viselkedés megengedhetetlen.

2017. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Az a nagy kérdés, hogy ezt a kirúgott tanárok nem tudták csak, vagy a többi tanár sem aki maradhatott?"


A többi tanár az (egyelőre ) marad csak kinek ennyi órája lett kinek annyi. Van akinek 20 órája volt most lett 12 ami komoly visszaesés a fizteésben kérdés ennyiért itt marad -e.

Mert a "tisztelt" vezetőség azt az apróságot elfelejti nem csak ő szórhat ki embert őt is ott lehet hagyni-akár érettségi közben is (megtörtént...). A

fagyi visszanyal.


Ezt valahogy mindig elfelejtik, persze az a tanár aki ilyet csinál az ő szemükben egy utolsó szemét hogy ott merte őket hagyni de ők a vezetőség makulátlan Grállovagok.


Másik dolog. Mi a mocskolódás ebben a történetben? idehozok neked kb 25 embert akik minden szavamat alátámasztják és igazolják. Hol van itt mocskolódás? Az utolsó szóig minden igaz!

A mocskolódás az lenne ha kamukat írnék. Minden szó úgy igaz ahogy leírtam.

De ha gondolod beszélgess azokkal akik nem kaptak órákat magyarán kirúgták őket és akkor majd hallasz mocskolódást! Csak győzd hallgatni.

2017. jún. 29. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Fenét van egy napos reged, alapítványi suli, állandóan itt rinyálsz.
2017. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem alapítványi még annál is rosszabb... egyházi. Ennél rosszabb nincs.... egyházi iskolában világi tanárként... uis bármilyen furcsa a tanár kar 99%-a világi van egy hittantanár és van egy kántor az összes többi világi..

A két egyházi valaga fényesre van nyalva az összes többi meg csahos kutya kategória a vezetés szemében.

2017. jún. 29. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha meg van a megfelelő tanári végzettséged (mivel tanár vagy gondolom ez nálad rendben van), akkor a kozigalas.gov.hu oldalon keresel maganak állást. Rengeteg állásajánlat van. Ha fizika, kémia vagy matematika szakos vagy akkor itt Budapesten rögtön találsz iskolát.

Ha nem tartanak rád igényt akkor rögtön nézz másik állás után!

Valóban nem ez lett volna a módja a kirúgásnak, de a multiknál ennél sokkal durvábbakat is láttam.

Az iskola magát minősíti ezzel az eljárással. Ezek után nem szeretnék ott alkalmazott lenni.

2017. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"de a multiknál ennél sokkal durvábbakat is láttam."


Az lehet de ott legalább amíg állományban vagyok jó fizetéssel vagyok ott...

Itt meg mi van Nettó 100-120... itt még a tanári bértábla se érvényes lévén nem a Kjt szerint van foglalkoztatás.

2017. jún. 29. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy most kivételesen nem az Emberek kategóriában tetted fel a kérdésedet, még mindig felismerhető vagy. :)
2017. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a netto 120 ezer, akkor miért nem váltasz? Keress magadnak tanári állást az állami iskolákban.

Nem értem, hogy mit rinyálsz.

Olyan vagy mint pár hónapja az a szerencsétlen aki az alapítványi iskolákat fikázta. Ő is csak rinyált, de hogy otthagyja a munkát és másik helyen egy normális állást megpályázzon már nyuszi volt.

2017. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!