Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Harsányi János Főiskola...

A Harsányi János Főiskola Képi-ábrázolás szakán milyen színvonalú oktatás folyik? Mennyire becsülik meg a HJF-es diplomát?

Figyelt kérdés

Új szak, tudom... de hallottam elég negatív kritikákat róla, hogy csak elpocsékolom az államilag támogatott éveimet, a diplomámat meg kiröhögnék.

Tényleg ennyire rossz a helyzet?


2010. máj. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti szakokon nem annyira a diploma számít, hanem a bemutatott , létrehozott alkotás. Igyekezz kiállítani, bedolgozni pl. grafikai stúdióba, hogy legyen mire hivatkoznod. Ez alapozó szak, bármilyen mesterképzést végezhetsz még utána. A lányom is jelentkezett, a kis menyjelöltem meg ELTE fizik aszak mellett jár ennek a főiskolának egyik szakára. Másodikként. Csak nem járna, ha nem látná értelmét! Jelentkezhetsz a Képzőre, de oda meg ötödjére se vesznek fel ..akkor meg a fiatal éveidet pocsékolod. Később az számít, milyen munkát tudsz szerezni. Ezen a területen nem a diploma milyenségét vizsgálgatják elsősorban, Szóval, én bízom benne, hogy fiatal főiskolán is lehet sokat tanulni! Sőt! Itt még lelkesek, de nem nagyképűek..ami szerintem jó, szerintem lehet, hoyg rugalmasabbak..A tanárok névsora biztató!
2010. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!