Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik érettségi volt nehezeb?...

Melyik érettségi volt nehezeb? a 2016-os vagy az idei?

Figyelt kérdés

Ugy összességében.


Koszi a valaszokat elore is!:)


2017. jún. 30. 17:00
 1/9 A kérdező kommentje:

*nehezebb

elnézést.

2017. jún. 30. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudás és szerencse sajátos kombinációjából alakul ki a könnyűség/nehézség érzése. Ez mindenkinél más. Ámde viszonylag kevesen vannak, akik kétszer érettségiztek egymást követő években...
2017. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jo de azert csak meglehet saccolni, hogy melyik volt a nehezebb vagy kb egyforma szintu volt..
2017. jún. 30. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, melyik tantárgyat veszed alapul.

A biológia és kémia ebben az évben nehezebb volt, míg pl. a matek könnyebb (szerintem). Úgy összességében is-is.

2017. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a biosz-kémiáról tudok nyilatkozni. Tavaly sokkal könnyebbek voltak.


Viszont szerintem átfogó véleményt nem igen fogsz hallani, hisz nincs olyan ember, aki a létező összes tantárgyból írt volna érettségit nemhogy tavaly is és idén is, de még csak egy éven belül sem.

2017. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az angol nehezebb volt, legalábbis az írásbeli része. A tavalyiban nagyon egyszerű feladatok is voltak. Persze itt a gyakorin mindenki nagyon okos és 98 százalékot ér el emelt szinten is... :)
2017. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen sokan irtak, hogy 90% felett meg hasonlok de szinte majdnem mindenki (hozzateszem elozo 3vben is ugyanigy volt) de julius 26-an ugyis megtudjuk ;)
2017. júl. 2. 00:30
 8/9 A kérdező kommentje:
*evben
2017. júl. 2. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:
én is csak a biosz kémia emeltről tudok nyilatkozni, hasonló véleménnyel :)
2017. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!