Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pályaalkalmassági vizsga...

Pályaalkalmassági vizsga tanári szakon?

Figyelt kérdés
Részt vettem a vizsgán, meg is feleltem, azonban ezt csak szóban közölték velem, semmi kézzel foghatót nem kaptam róla... Problémát jelenthet ez a továbbiakban, fel kell tölteni a felvételihez, vagy nem gond, ha nem adtak semmit? :)

2017. jún. 30. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elvileg ők töltik fel, de mi azért kaptunk papírt
2017. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok! Milyen volt? Én hétfőn megyek és nagyon félek.
2017. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm! :)
2017. jún. 30. 22:29
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Valószínűleg iskolánként eltérő, de azért leírom milyen volt nálunk.:) Behívtak, egy pár mondatban be kellett mutatkoznom. Előzetesen írnom kellett egy motivációs levelet, amelyet ekkor le kellett adni, beleolvastak és néhány dologra rákérdeztek, hogy itt konkrétan mire gondoltam, vagy mondjak rá példát, ilyesmi. A harmadik részben egy szituációt kellett húznom (Egy gyerek az órámon az ablakon néz kifelé, megkérdezem miért csinálja ezt, mire azt válaszolja, hogy "mert annyira unalmas ez az óra".), és erre kellett reagáljak, hogy mit tennék a helyzetben.:) Aztán kiküldtek, majd 2 perc szünet múlva visszahívtak és közölték, hogy alkalmas vagyok.:D Megértelek, én is nagyon ideges voltam, de nincs miért, ne aggódj. Csak ügyesen! ;)
2017. jún. 30. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) és Gratulálok 👍
2017. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha belépsz az e-felvételibe azon belül pedig a jelentkezés és pontszámok lenyitod az adott szakot és rámész a mindent megmutat ott megtalálod, hogy be van írva, hogy alkalmas vagy :) Megkérdezhetem, hogy melyik egyetemre jelentkeztél?
2017. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
tőlem is megkérdezték, mit csinálok, ha egy diák már harmadszor nem ír házit. Én pedig közöltem, hogy kérdezzék majd meg az államvizsgán, mert itt szeretném megtanulni. Érdekes arcot vágtak, de megfeleltem...
2017. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haha, teljesen jogos... Akiknek elmeséltem, megkérdezték, hogy mi volt ez, államvizsga? :D
2017. júl. 1. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
tőlem azt kérdezték, milyen kreatív módszerrel tanítanék verselemzést :D én meg így O.o erre ők, hogy na, majd megtanulom xD
2017. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ezt mégis honnan kellett volna tudnod...:D Legalább magyar szakos leszel?
2017. júl. 2. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!