Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten "másságot" elfogadó...

Budapesten "másságot" elfogadó iskola?

Figyelt kérdés
Budapesten van olyan iskola ahol nem nézik le a leszbikusokat,melegeket,transz neműeket és még sok más ilyen tinit? Vagy ilyen suli csak Amerikában van?

2017. júl. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
az a szerencséd öcsi hogy nem Észak Koreában írtad ezt ki..
2017. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik iskola sem diszkriminál. Azok tanulói teszik! Tanulók meg mindenhol vannak, Amerikában is.

Szimplán nem kell reklámozni, hogy te más vagy.

2017. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
43%

A homoszexualitásod a te magánügyed, a lőtéri kutyát nem érdekli.

De tényleg higgyétek már el: mi, heterók lesz*rjuk, hogy ti a saját nemetekkel csináljátok :) marhára nem érdekeltek minket, fel sem tűntök.

2017. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
vagy menj a prájdra ...
2017. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igaza van annak, aki azt írja, hogy nem az iskola, hanem a diákok homofóbok. Főleg a szülők és az egyel feljebbi generáció. Mindig elszomorodom, mikor látom vagy hallom, mekkora sötétség tud lenni még mindig a fejekben. Kevés, aki nyíltan b*zizik, az intelligensebbek tudják, hogy nem illik hangosan, így a legtöbben csak lazán a másik háta mögött teszik. El kell keserítselek, a munkahelyeken sem jobb a helyzet. Talán egy távoli, ideális jövőben nem lesz ez már nagy dolog. Ma még az. Sajnos.
2017. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Az olyan iskolákban, ahova jó eredményekkel lehet bekerülni, általánosan jobb a tanulók szociális háttere, és kevésbé jellemző az ilyen típusú diszkrimináció. Az én iskolámban például több LMBT+ ember is volt, és egyiküket se szekálta ezért soha senki.
2017. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyugalom én csak megkérdeztem. Mert ahol most vagyok iskola ott ez kiderül lehet sulit váltok. Ahol a diákokat arra nevelik hogy fogadjanak el mindenkit és válalják fel, ne féljenek az elutasítástól.

De azért köszi a válaszokat.

2017. júl. 4. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ratyi
2017. júl. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!