Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi Egyetemre jelentke...

Állatorvosi Egyetemre jelentkezők, hány pontotok lett?

Figyelt kérdés

Tudom volt már néhányszor ez a kérdés, de azok még akkor lettek feltéve, amikor még tartott az érettségi időszak. Mostmár mindenki tudja a végső pontját.

Nekem 466 pont, ha a felvin nem számolják el :)



2017. júl. 4. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En nem voltam a saját golyataboromban (egyébként később semmi szociális hatranyom nem volt belőle, sőt, még 5 év elteltével is kB mindenki azt hiszi, hogy ott voltam.. :D) de azért érdemes elmenni, mert nagyon jó buli :) (már 5-ös éves fejjel elmentem a tavalyiba, onnan tudom)

Egyáltalán nem durva, persze, ihatsz, azt senki sem tiltja meg :D, de osszessegeben kreatív feladatokat oldotok meg családias, barátságos légkörben :)

2017. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!