Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged vagy Pécs általános...

Szeged vagy Pécs általános orvosi kar?

Figyelt kérdés
Jócskán túlléptem az előző ponthatárokat ezért számolhtok úgy hogy felvettek. Viszont nem igazán tudom hova akarok menni, egyiket sem ismerem úgy. Tapasztalatok alapján melyik a jobb összességében?

2017. júl. 6. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Amelyik közelebb van a lakhelyedhez.

(Erre a kérdésre csak olyan ember tud igazán válaszolni, aki mind a két helyre járt. De összességében mindenhol jó az orvostudományi kar.)

2017. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is az, amelyik közelebb van hozzád.
2017. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik közelebb van és/vagy szimpatikusabb. Én is mindkettőt megjelöltem, és én is magasan a tavalyi ponthatárok felett vagyok, de jártam mindkét helyen, és meghoztam a döntésemet. :) Mindkét egyetem elég jó, nézegesd a facebook oldaladat vagy képeket az adott városról.
2017. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindkettő egyetemi város, tele klinikákkal melyek az egyetemekhez tartoznak. Az alapján dönts, hogy mik az igényeid például:


-bejárós lennél, vagy kollégista? Mert ha kollégista akkor választhatod azt amelyik messzebb van és több szociális pontod lesz amely alapján szállásolnak el kollégiumba / kapsz támogatást -ugyanakkor a heti / két heti buszjegyek ennek az árát el is vihetik jól kell beosztani-


-Hova megy több ismerősöd -ez lehet előny vagy hátrány is-


Én a szegedit ismerem a másikat pedig egyáltalán nem mert nem volt szerencsém még odajárni, viszont úgy tudom hogy a Szegedi Egyetemnél nincsen jobb ösztöndíjhálózat.


A végén mindig az jön ki hogy összességében a két egyetem -a Debrecenivel / Pestivel- együtt ugyanolyan jó. Csak részletbeli különbségek vannak

2017. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Menj Pécsre, ha már nem tudsz dönteni, ne vedd el előlem a helyet :D
2017. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Gyere Pécsre:D jó hely az.
2017. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
SZTE
2017. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Pécs jobb mint a szegedi
2017. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Végül mit jelöltél előre?
2017. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként mindegy, csak az orvosi esküt vedd komolyan!


Olvastad már a szövegét?

Nem elég, ha tudod a bioszt, kémiát és bírod a boncolásokat!

2017. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!