Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem TTIK...

Szegedi Tudományegyetem TTIK vagy Eszterházy Károly Egyetem TTK levelezőit ajánlanátok, mik a különbségek, érvek, ellenérvek akár mindkettő esetében?

Figyelt kérdés
Tehát levelezős képzésről lenne szó és biológiáról. Van már klinikia labor felsőfokú tanfolyami végzettségem és szeretnék még egyetemen is tanulni biológusnak. Az egri suli közelebb lenne hozzám így könnyebb lenne bejárni hétvégén, viszont a szegediről hallottam hogy minden héten van óra pénteken és szombaton is legtöbbször levelezős hallgatóknak,de lehet jobb ott az oktatás. Mit gondoltok?

2017. júl. 11. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A szegedi biológia szak az egyik, ha nem a legjobb az országban. Az EKE pedig egy mondvacsinált egyetem, nem járnék oda.


Mindenképpen Szegedet válaszd.

2017. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mondjuk itt nálunk vidéken a cégnél majdnem mindenki Egerben végzett pénzügyi, gazdasági vonalon és felsőbb pozíciókba is kerültek. Környezetmérnökök is vannak és mind csak bsc-t végeztek. Jó nyilván ezt még nem látom át, de valószínűleg itt nem az iskola hanem a diploma számított, meg szerintem az ismeretség.
2017. júl. 12. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért szidják sokan az egri egyetemet...

A legjobb a tanárképzésben, valamint az informatikai része is nagyon magas színvonalú.

2017. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!