Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirúgnának az egyetemről?

Kirúgnának az egyetemről?

Figyelt kérdés

Szóval most végeztem az első évet az egyetemen és birzalmas lett. Sok tárgyam nem lett meg,volt amit az első félébről hurcoltam magamnal és a 2.-ban sem lett meg.

Elvileg úgy van nálunk, hogy 4x lehet vizsgázni és 3x tárgyat felvenni.

Ez még nincs meg,de van olyan tárgy,amiből már 3x voltam sikertelenül vozsgázni és van olyan vizsgkurzus amiből nem mentem el vizsgázni.

Nagyon félek,hogy kirügnak.

Borzaomas évem volt, szakítás,családi problémák. Sokan mondták,hogy passziváljam a 2.félévet,mert ekkora stresszben nem lehet megcsinálni,én azonban nem tettem.

Nagyon nagyon félek,hogy kirúgnak!!!

Ha kirúgtak volna,eddig már tudtomra adták volna? Vagy hogy és mikor értesítenének?

20L



2017. júl. 21. 02:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*önköltséges vagyok,és ilyen esetben nincsen minimum meghatározott kredit.
2017. júl. 21. 02:27
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj de ha a rendelkezèsesre àllò szabàlyzatokbol nem tudod megallapitani akkor meg is erdemled.
2017. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 vizsgaalkalom törvényileg van szabályozva, a tárgyfelvétel viszont tényleg lehet 3.

Hány kreditet teljesítettél?

A kirúgás nem úgy megy, mint középsuliban, csak mondom..

2017. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van mód, akkor töröltesd a TO-n a tárgyat. Akkor elvileg olyan, mintha fel sem vetted volna.
2017. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvileg semmiből nincsen meg a 3.tárgyfelvétel és 4 vizsgaalkalom. De mégis nagyon félek,mivel a 10-ből meglett 3 tárgyam:/
2017. júl. 21. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már nem lehet egy év halasztást kérni, vagy évet ismételni?
2017. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!