Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két egyetem egyszerre?

Két egyetem egyszerre?

Figyelt kérdés
Elte angol nyelv és kultúra és német nyelv és kultúra tanára nappali valamint Corvinus gazdálkodás és menedszment vagy kereskedelem és marketing levelezőn mennyire lehetséges? Nagyon nehéz lenne összeegyeztetni? Szerintetek lehetséges?

2017. júl. 25. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tudod oldani. Èn is kettőt fogok csinálni szeptembertől. Egy mérnökit csinálok most, amit már lassan befejezek, valamint egy gazdaságinformatikát kezdek el levelezől. Nekem még külön városban is lesz a két suli, de ahogy neztem a két órarend összeegyeztethető, mivel a nappalis képzésen meg tudom oldani, hogy péntekenként tudjak járni a levelezős órákra.


Szóval én csak annyit tudok neked mondani, hogyha mindkét szakot szeretnéd akkor nincs lehetetlen (főleg ha az egyik levelező) :) sok sikert! :)

2017. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!