Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átsorolás passzív félén után?

Átsorolás passzív félén után?

Figyelt kérdés

A második fél évem passziváltattam, mert átakarok menni egy másik egyetemre, emögött családi okok vannak teljesen mindegy.


Azóta kb rá se néztem neptun-ra ma felmentem és láttam hogy átsorolásba részt veszek és ugye bár át is sorolnak (ez még csak próba volt, egyik félévem a kettőből passzív volt, jó hogy nincs meg kötelező kredit).


Na már most ezt azért sem értem mert ahogy mondtam passzívon voltam, illetve azért sem mert átjelentkezés alatt állok. Ilyenkor kinek kéne írnom az ügyben, vagy mit csináljak? Vagy ez jelentéktelen lesz majd ha átvesznek?


2017. júl. 28. 13:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!