Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem enged be a neptun?

Nem enged be a neptun?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam neptunba, (de-btk) beírtam pár adatot aztán később már nem engedett be. Azt írja hogy a szolg. nem elérhető, pedig 2%-on van a terheltség. Ilyenkor mi van, később majd beenged vagy csak a hétvége miatt kínlódik vagy ahhoz nincs köze? Bocsi ha bugyuta kérdésm de még most találkoztam vele elsőnek (és már utálom :D )

2017. júl. 29. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szimplán nem jó a neptun. Hozzá kell szokni, lesz pár ilyen alkalom.

"A szolgĂĄltatĂĄs nem elĂŠrhető." Engem sem enged be, pedig én nem új vagyok.

Ennek ellenére nekem még nem volt olyan sok gondom a neptunnal, szerencsére egy kisebb szakon vagyok így még tárgyfelvételi időszakban is 60% körül pörög a neptun. :D Csak a tényleg jó helyek telnek be azonnal, azonban időközben még azokat is leadják és, aki szemfüles simán még délután is találhat olyat, ami tényleg jó.


Persze a BTK-n ez nem így lesz. :D

2017. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt hittem azért ennél egy kicsit tovább bírja majd de hát tévedni emberi dolog :D akkor várom a csodát és próbálok nem azon gondolkodni hogy el se kezdem az egyetemet xd Szuper lesz, alig várom... majd hajnalba ülök neki :D
2017. júl. 29. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a Neptunban. :D
2017. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Élvezem minden percét 😂
2017. júl. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!