Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam a pótfelvét...

Melyiket válasszam a pótfelvételin?

Figyelt kérdés
Sajnos nem indult az a szak, amire jelentkeztem volna,de van egy másik, ami legalább annyira tetszik. Felvettek volna, ha rendes felvételi eljárásban jelentkezem, de akkor még nem tudtam, hogy ezt akarom csinálni. 18 ponttal van több nekem annál, amit most kihirdettek. Jelöljem be a pótfelvételin vagy menjek biztosra? (mindenképpen szeretnék elkezdeni egyetemet)

2017. júl. 30. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyazz mert már csak önköltségesre jelentkezhettsz!
2017. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"Jelöljem be a pótfelvételin vagy menjek biztosra?"


Ez nálad mit jelent? Csak egyet tudsz jelölni. És ahogy az első írta, szinte 99.999 százalékban költségtérítéses szakokat hirdetnek meg.

2017. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2, oké, hogy csak egyet tud jelölni, pont ezért kérdés, hogy mit csináljon.


Nyilván hirdetik a szakot, ami az első volt neki, és kérdés, hogy ha általános eljárásban nem volt elég jelentkező, most lesz-e... ha nem, cseszheti.

VAgy menjen tutira, jelentkezzen a máshova, ami biztosan indul.


Kérdező, én az utóbbit választanám.

2017. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a két szak? Mert nem mindegy, a későbbi elhelyezkedési esélyek miatt.
2017. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök
2017. júl. 30. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm tanult élelmiszermérnökin, de nem igazán tudtak vele elhelyezkedni, az ő negatív tapasztalataik miatt tettem le én is róla, pedig érdekelt volna.


Én a vegyészmérnökit választanám, sokkal több az elhelyezkedési lehetőség vele. Persze csak ha érdekel is, tényleg nem csak kényszermegoldásként.

2017. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök keresett.
2017. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök-
2017. szept. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik intézmény?
2017. szept. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!