Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistaként ti jártok...

Egyetemistaként ti jártok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi időt vagytok bent?:) Bent lehet lenni órskig?
2017. júl. 30. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem minden egyetemista, aki valaha el akarja végezni a szakját, jár könyvtárba. Senki nem nézi, mennyit ülsz benn, akár nyitástól zárásig is ott lehetsz.
2017. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általába este 8- ig nyitva van?
2017. júl. 30. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

#1 Azért ezt megcáfolnám.

Nálunk szeretik a tanárok feltölteni a diákat, emellett az ajánlott irodalom 98%-a fent van a neten.

Emellé ha bejársz az órákra mindened meglesz ahhoz, hogy maximálisan feltudj készülni egy vizsgára.


Egy év alatt 1x voltam a könyvtárban, akkor is a barátnőmet kísértem, mert valami speciális könyv kellett az apjának.

2017. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
A szakdogát is nélküle csináltam meg neten elérhető könyvekből...
2017. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem a konyvtar nyugisabb lenne mint koliba tanulni. Ti hogy vagytok ezzel?
2017. júl. 30. 14:58
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Könyvtár??? Az mi?


Na jó viccet kívül mai világban az interneten mindent ellehet érni, persze van amikor nem árt a könyvtárban megkeresni egy adott ajánlott irodalmat, de ma már a tanárok feltöltik a jegyzeteket, ajánlott irodalmakat a saját egyetemi honlapukra!

2017. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még kolis voltam én is gyakran jártam könyvtárba. Senki nem nézi ki hány órát van bent (sokan reggel bemennek és este mennek haza). Pl. itt az SZTE-n este 10-ig van nyitva a könyvtár.

Aztán persze rájöttem, hogy a könyvtárban tanulásnak is vannak hátrányai: nagyon sok a szép lány a könyvtárban is és nehéz a tanulnivalóra koncentrálni:DDD

2017. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
1. vagyok, szintén SZTE, ezek szerint csak Szegeden vagyunk ilyen visszamaradottak, hogy könyvtárazunk :D
2017. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
én az szte-n csináltam a dogát nélküle :D de amúgy meg menjen koliba is aki szereti
2017. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
en Budapesten lennek ide vettek fel:) Széchényi könyvtárt néztem eddig.
2017. júl. 30. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!