Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELMÉRÉS! Ki jelentkezik...

FELMÉRÉS! Ki jelentkezik pótfelvételi eljárásban?

Figyelt kérdés
Milyen szakra? Hány pontod van?

2017. júl. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
1%
apuci kisfiai akiknek futja fizetősre
2017. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is fizetősön tanulok, mivel csak 418 pontom volt a szakra, államira meg kb 450 pont a központi határ. Nem apuci pénzéből, hanem diákhitelből fizetem, pont úgy mint az önköltséges hallgatók elég nagy része. Úgyhogy kissé tévedésben vagy #1es hogy aki fizetősön tanul annak apuci fizeti.


Kérdésre valaszolva: én már egyetemista vagyok de egy barátnőm pótfelvételizik, mert sehova nem vették fel alapszakra úgyhogy most a BGE zalaegerszegi karára akar menni gazdmen foszk-ra 270 körüli pontja van.


Bátyám meg most találta ki hogy mesterre akar menni szóval ő februárban nem is adta be a jelentkezést, BME járműmérnöknire szeretne menni. Már nem maradt államilag támogatott szemesztere szóval neki mindegy is hogy mikor jelentkezik. A pontját viszont nem tudom.

2017. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
BGE-PSZK pénzügy-számvitel, 380 pontom van
2017. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 nappali?
2017. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 igen, nappali
2017. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
BGE-PSZK nappali. Az előttem szóló is oda jelentkezett. Érdekel, hogy megfigyelted e, hogy a BGE weboldalán a pótfelvételi által meghirdetett képzéseknél nem lehet rákattintani a nappali, önköltségesre. Ez vajon miért van? (Mellette ott van a távoktatás, önköltséges. Arra rá lehet kattintani)
2017. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Fogalmam sincs őszintén szólva, én csak a felvin nézegettem a pótfelvételin meghirdetett szakokat :/
2017. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!