Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lehet átjárni a...

Mennyire lehet átjárni a szakok közt egy intézményen belül?

Figyelt kérdés
Most van egy szakom, és idén megint beadtam a jelentkezést, hogy párhuzamosan kettőt tudjak tanulni. Van rá esély, hogy egy olyanra vesznek fel, amit már annyira nem akarok, de azért elkezdeném. (Legyen ez most, szociológia.) Szociológiáról át lehet "kéretőzni" másik szakra? Meg ezt úgy általánosságban kérdezem. Gondolom, ha az alapozótárgyak javarészt megfelelnek, lehetséges? Vagy egyáltalán nem?
2010. máj. 23. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

átsorolási kérelmet kell benyújtanod, ez nálunk 10 000ft per szakirány, és nem is biztos hogy sikerülni fog.


nem értem egyeseket hogy bírnak párhuzamosan elvégezni szakokat, amíg én műszaki szakirányon vagyok, és majd megdöglök annyi tárgyam van a mintatantervben!


egy héten 3 olyan napom van, ami 8:00 - 21:35-ig tart.

2010. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, itt indulhatna megint a bölcsész-műszakis vita, de most a topicom alatt hadd ne. Lesz mindig is, de ez nem a mi hibánk. Minden tiszteletem a tietek!


Köszi a választ!

2010. máj. 23. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az átsorolás korlátozottan működik, rokon szakok között, mint például matematika-informatika.
2010. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!