Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földmérő, földügyi és térinfor...

Földmérő, földügyi és térinformatikai technikusi szakról néhány információ lenne szükségem. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Mit tanul aki ezt a szakmát választja?

Mennyire nehéz a tananyag?

Mit tartalmaz a tananyag?

Sok a felesleges tanulni való?

Mennyire kell a matematika, fizika?

Mennyire függ össze az építőiparral és a magas-mélyépítővel?


2017. aug. 1. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én júliusban jelentkeztem a pécsi Pollack-ba erre a képzésre levelező formában.

Mit tanul...? Igazából a nevében benne van minden. Terepi felmérés, dokumentálás, térképelőállítás, ingatlannyilvántartás hasonlók.

Hogy mennyire nehéz a tananyag, ez személytől függő, szerintem, de mivel sokrétű dologról lévén szó szerintem tanulható. De ez tényleg személyfüggő.

Mit tartalmaz a tananyag? Körül-belül azt amit leírtam a mit tanulnál.

Felesleges tanulnivaló mindenhol, minden képzésen van.

A matek és a fizika nem tudom mennyire kell. Ezt ha indul a képzés szeptemberben megírhatom még.

Mennyire függ össze az építőiparral és a magas-mélyépítővel? Erre azt tudom mondani, hogy a kijelölésnél, amikor ki kell jelölni X szempontok alapján hová essen az adott építmény. Munka előtt közben és után is összedolgozik a két szakterület szerintem. Meg hát ha csak belegondolsz, hogy ingatlannyilvántartást is tanítanak ezen a képzésen (földmérő), ebből következik, hogy biztos összefügg valamilyen szinten.


Teszek ide pár hasznos linket a képzésről:


[link]


és


[link]


Az elvárásoktól nem kell félni szerintem.

Ennyi amit tudok róla írni. Ha további kérdésed van akkor írj nyugodtan.

2017. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!