Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dunaújvárosi Egyetem, levelező...

Dunaújvárosi Egyetem, levelező szak teljesíthetőség, diploma értéke?

Figyelt kérdés

Üdv,

az érdekelne, hogy a fent említett egyetem Gazdaságinformatikus szakán (levelező), hogyan zajlik az oktatás? Azon kívül, hogy kéthetente pénteken és szombaton van, kb. mettől-meddig tart?

Tanárok segítőkészek, illetve mennyire teljesíthető a mintatanterv csúszás nélkül?

Köszönöm előre is!


2017. aug. 1. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
hu, nagyon gyenge. szerintem menj máshova. ott nincsenek elvárások, senki nem csúszik kb, csak aki kifejezetten akar. a levelező mégnagyobb vicc. kerüld el! piacon sem ér sokat.
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok akit privátban kértél meg hogy válaszoljak.

Az informatikai oktatás kemény, a gazdasági része nem annyira. A diploma értékéről annyit, hogy jelenleg egy komoly magyar ipari vállalatnál vagyok elég magas pozícióban, annyit keresek hogy nem bírom elkölteni. Negyedéves prémiumomból konkrétan vettem egy komoly motort.

2017. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 2. 10:25
 4/4 anonim válasza:

Kéthetente péntek szombat a mesében, mert az egyetem szeret bevariálni.


A tárgyfelvétel már mesés lesz, ugyanis évek óta szokás, hogy a tárgyfelvételi időszak után jobb esetben szeptember közepén, rosszabb esetben októberben kapsz órarendet.


- bár utóbbi félévekben előfordul rendszeresen, hogy szorgalmi időszak vége előtt két héttel kapsz tanárt pl. programozások -


Csúszás munka mellett, illetve ilyen órarend mellett nekem sikerült egy félévet,

de hozzáteszem,

ez az iskola nekem annyit adott, hogy kaptam egy papírt, összes többit a munkahelyemen tanultam meg.


kitartást ehhez a sz*rhoz

2017. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!