Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy sikerült a 9....

Nektek hogy sikerült a 9. osztály?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek a gimnázium 9. osztályába. Egy-két embertől kérdeztem, hogy milyen az iskola ahová készülök menni, és sokan csak ennyit válaszoltak : "elég erős". Mindig is kitűnő-vagy éppen jó tanuló voltam. Az utolsó évemben viszont nagyon meglustultam, és 4,5-ös átlagot sikerült produkálnom úgy, hogy néha semmit nem készültem az órára, néha csak 1-szer 2-szer átolvastam az anyagot, néha meg igen sokat tanultam, de az órákon mindig figyeltem. Sajnos a 2016-17-es évben ilyen voltam. De most már nagyon megjött a kedvem a tanuláshoz, és már ráeszméltem, hogy ez a 4 év dönti el igazából az életem. Szerintetek jó szülői háttérrel, és jó sok tanulással és odafigyeléssel sikerülhet a kitűnő átlag? Nektek hogy sikerült a kilencedik osztály? Esetleg valami vicces sztori a gólyabálról vagy az első napról? Válaszaitokat nagyon köszönöm! :) 15L

2017. aug. 1. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4.8-as átlagom lett, hét dicsérettel (:D) de a 9.es bizonyítvány még nem számít a továbbtanulásban, hacsak nem a föcit akarod a választott természettudományos tárgynak. Szóval emiatt nem kell a kitűnőre törekedned:) Amúgy sikerülhet, én annyira nem gebedtem meg ezért az "eredményért", pedig én is erős suliba jártam. Mondjuk 6 osztályosba, szóval gólyatáboros meg ilyesmi story-aim nincsenek 9.-ből:D
2017. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész évben tettem a tanulásra és 3,8-as átlagom lett. Igaz, 10.-ben. 9.-ben ha jól emlékszem telibe 4-es. Idéntől viszont nekiállok, mert már számít felvételiken..:/
2017. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5,00 voltam közepesen erős suliban még 4 éve
2017. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd az egyetem eldönti milyen lesz az életed, érettségi legyen meg oszt szia! Nem is számítanak a középiskolai jegyek csak épphogy ne bukj meg. Végig lazítottam a középiskolai eveimet azt tanultam ami érdekelt, majd érettségi előtt megtanultam mindent ami szükséges és így mentem egyetemre. Általános iskolában fenyegetik a rossz tanulókat azzal, hogy ha nem lesz jó a bizonyitvanyod semmit nem fogsz elérni az életben. Sokan elhiszik sajnálom az ilyeneket tényleg, mert sokan egész életüket tanulással töltik de az életről nem tudnak semmit.
2017. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenbol 5-os voltam a matek,foldrajz es enek kivetelevel,ezekbol negyest kaptam. Eros,kettannyelvu gimibe jarok. Ha ezt tudnam tartani,azzal elegedett lennek.
2017. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!