Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, egyetemre...

Mit gondoltok, egyetemre menni mikortól késő vagy nem késő?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából személyes. Mert kihagytam munka miatt 2 évet. Pénzem ugyan nem lett, de tompább és pesszimistább lettem.

Idén megyek egyetemre és bevallom nem vagyok biztos a választásomba. Meg lehet mégis inkább a tanári szak érdekelne. De nem tudom. Semmiben nem vagyok biztos igazából.

Idén leszek 22, és ha szakot váltok vagy újrajelentkezem, akkor a 23. lesz töltve.

Mit gondoltok erről? Ilyen idősen nem vagyok/lennék "öreg" egyetemre? Szégyellem magam, hogy más lassan az alapszakot megcsinálja, én meg semmit nem tudok semmiről. :/

21F



2017. aug. 3. 20:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem vagy öreg. Én 24 évesen kezdtem el. 27 éves koromra lett diplomám. 3-5 év semmi ahhoz, amennyi ideig dolgoznia kell majd az embernek. Szóval ne gondolkodj!
2017. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez most komoly ? Jézusom milyen emberek vannak Magyarországon... Mi külföldön élünk és itt nem kérdez egy negyvenes ember sem ilyen hülyeséget. Beiratkozik egyetemre és kész. Az egyetem nemcsak a 18 éveseké.
2017. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#


Akkor látogass haladó külföldi oldalakat, és írj oda.

2017. aug. 3. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt 38 éves évfolyamtársam is nappalin. Milyen szakot kezdesz?
2017. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

maradjunk annyiba, hogy TáTK-s.

Nem akarom hogy leszóljanak :D

2017. aug. 3. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Minket 9 kor mar nem engednek be szoval 9 elott nem keso
2017. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én érettségi után 3 év kihagyással, 22 évesen kezdtem az egyetemet. Nem éreztem azt, hogy le lennék maradva. Én azt vettem észre, hogy sokan kezdik 20-21 éves kor környékén az egyetemet. Szerintem az sokkal kellemetlenebb amikor valaki ugyan érettségi után egyből elkezdi az egyetemet, de hosszú éveket tengődik és 23-24 évesen még mindig az alapszakot csinálja.
2017. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Én 1 hónapja végeztem 23 évesen, most lettem 24 és szeptemberben kezdem a mesterképzést, ha minden jól megy 25 leszek mire befejezem. Na, a mesterképzés meg kicsit fordítva van, főleg levelezőn, hogy több az idősebb ember, mint a fiatalabb. :D

Plusz a gyakorin sokat olvasni azt, hogy akik idősebben kezdik az iskolát sokkal motiváltabbak, kevésbé cseszik el az éveiket és jobban teljesítenek, mint fiatalabb szaktársaik.

2017. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!