Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jedlik Ányos gimiben kb...

Jedlik Ányos gimiben kb mennyi pont kell majd? Mennyire nézik a felvételit?

Figyelt kérdés
(Remélem ott nem nagyon nézik)
2017. aug. 5. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a csepeli Jedlikre gondolsz, akkor el kell, hogy keserítselek. Nagyon számít a központi írásbelid eredménye. Felvételi nélkül senkit sem vesznek fel oda.

Hányadikosként jelentkezel oda?

2017. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most leszek nyolcadikos és érdekelt:)


A legközelebbi suli ... A többi mind egy órás utazás.


Nagyon rossz lesz a felvételim (már tudom) :((

Még van hat hónapom hátra de már be vagyok tojva :((((

2017. aug. 5. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted a többi nyolcadikos nincs ugyanúgy betojva, mint Te? Ne legyél ilyen kishitű a többiek is ugyanazt írják, mint Te. Kicsit túl korán kezdted a parázást.

Csepel környékén nem csak a Jedlik az egyetlen gimnázium. Szigetszentmiklóson, talán Ráckevén és Halásztelken is vannak gimnáziumok. Beadod vagy öt helyre a jelentkezési lapot és biztosan felvesznek valahová.

Ha nem sikerül legalább 50%-osra az írásbelid akkor mehet nyugodtan szakgimibe is.

2017. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem 71 ponttal, 3-4-es átlaggal vettek fel a normálra utolsóként. De még pár embert besírtak, szóval mindegy. Én is tökre paráztam
2017. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!