Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mire vélnéd a dolgot, hogy...

Mire vélnéd a dolgot, hogy anyós 3 év után közli, hogy tegeződhetünk? Miért pont most? Nektek nem lenne furcsa ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Nincs vele bajom,nekem mindegy hogy sziával vagy csókolommal köszönök,de nem tudom mire vélni a hirtelen váltást.
2015. aug. 31. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Most érez már olyan közel magához.
2015. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak én nem látom, hogy mi a probléma?
2015. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Érezd magad megtisztelve!

Amúgymeg abszolult nem tartom furcsának,hogy most előhozza a tegeződést...

2015. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

én biztos azt mondanám ha eddig jó volt a magázódás akkor ezután is jó lesz

szerintem ezt vagy a megismerkedésetekkor vagy utána pár hét után fel kellett volna ajánlja

2015. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már akkor engedte mikor még nem volt a fia a férjem nekem előtte nehezen ment a beszélgetés és nálatok valószínűleg most érzi azt ,hogy közel engedjen magához .
2015. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképpen ne legyél olyan műveletlen, tudatlan, buta, mint az egyik kommentelő!
2015. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 klopusz ***** válasza:
100%
Örül neki és élj a felajánlott lehetőséggel.
2015. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valamitol megvaltozott a velemenye, hozzaallasa. Kor...vagy barmi mas rahatas, amit mashol latott
2015. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt te tudod, hogy miért pont most? Történt valami komolyabb esemény a családban?

Jóban vagytok egyébként?

Lehet, hogy most jött rá, hogy tényleg téged választott a fia és továbbra is téged kell "elviselnie" :)

Vagy talán a férjed mondta neki?

Na, ezer oka lehet. Ezt mi innen nem tudjuk.

2015. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves Vagy. Pl ha az anyós 50 körül van, Te meg 18-20 akkor nem gáz ha csak most ajálja fel. Mondjuk ha Te 35 Vagy és Ő 55-60 éves akkor úgy fura, én sem tegezném már, ha eddig nem. Azonban ha nagyon idős 70 akkor igen. Nekem pl. most az anysójelöltem 11 évvel idősebb csak nálam, ő letegezett, (pedig 38 elmúltam)nekem meg magáznom kell. Hát mi nem fogunk tegeződni ha mondja sem. Vicces a dolog. Pl ha baráti társaságban ismertem volna meg, vagy munkában (ok ez munkakörtől is függ) akkor meg nyilván tegeződnénk. Nagyon konzervatív. A legeslegjobb barátnőim közt is van aki ennyivel fiatalabb és régi barátnőm és van aki ennyivel idősebb.
2015. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!