Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli BTK! Kötelező elmenni...

Károli BTK! Kötelező elmenni az évnyitóra?

Figyelt kérdés
Én nem igazán szeretnék. Ki is kellene öltözni, ugye?

2017. aug. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez engem is érdekelne, én se akarok megnyitózni :D
2017. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Illik elmenni, ha gólya vagy akkor pedig hatványozottan. Van pár dolog az életben, ami nem kedv kérdése. Én se szeretem az évnyitókat/évzárókat de elmegyek, mert kibírom azt az 1-2 órát. (ELTE-s vagyok)
2017. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam anno, nem tudtam elmenni. Nem árt kiöltözni, igen, de nem kötelező, nyilván nem is férne el mindenki a templomban, és nem mindenki érhet rá aznap.
2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el, és azóta sem érzem hiányát. Soha, egyik ismerősömmel se beszéltem róla, volt-e.
2017. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ELTE-s voltam, de engem kb. kiröhögtek, amikor ugyanezt megkérdeztem. Senki nem ment el soha, akivel beszéltem. Soha nem is kérte számon senki, olyan volt, mintha nem is lett volna. Maximum az iskolai sajtóban jött velem szembe, vagy amikor más lett a dékán és már ő volt ott az évnyitón.
2017. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!