Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező matematikus...

2105as kérdése:

Programtervező matematikus vagy Villamosmérnöki karon nehezebb a matek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőn nehéz a matek. Villanyon inkább az analízis megy, míg progon a diszkrét matekos részek. Sztem a programozóin nehezebb
2017. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, de amúgy azt már olvastam, hogy az analízis nehéz illetve eléggé szórótantárgy, de ha ezen túlléptem utánna könnyebb lesz egy kicsivel.

(deriválás,integrálás,határértékek gondolom még később is kellenek csak nem olyan mélyen mit a fő vizsgán?)

2017. aug. 9. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Villanyon ezek később is kelleni fognak csak nem olyan mélyen. Progon csak le kell belőle vizsgázni és kész, utána már sosem fog kelleni. Oda a diszkretes dolgok kellenek
2017. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A matek programtervező informatikus szakon viszonylag nehezebb mint a villamosmérnöknél,ezt más emberek tapasztalataiból tudom,akik jártak előtte villamosmérnökre,és beszéltem velük. Egyébként ha a tantervet megnézed ,össze tudod hasonlítani.Valahol még a programtervező informatikus a Programtervező Matematikus néven megy
2019. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!