Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME építészeti karán többség...

A BME építészeti karán többségben vannak a nők?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 15:21
 1/5 Roflkopter ***** válasza:
46%
Nem.
2017. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg fele-fele arányban vannak, de néha úgy érzem, hogy kevesebb a férfi.
2017. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Az előttem válaszolók vagy soha, vagy az elmúlt 5 évben nem jártak a BME Építészmérnöki Karának közelében se... Idén júniusban végeztem. Az én évfolyamomon még kb. fele-fele volt az arány, tavalyelőtt már 2/3-ada lány volt a karnak. Azóta is csak folyamatosan nő a lányok aránya.


(Viszont még most menekülj innen amíg lehet! 5 év szenvedés vár rád, ellopja a BME a teljes fiatalságod, és mindezt azért, hogy annyit keress a végén heti 40-50! órában mint egy kezdő gyógypedagógus heti 20 órában. Az építészek fizetésben nem tartoznak a mérnökök közé)

2017. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadikkal.
2017. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a negyedikkel. Menekülj, amíg tudsz!!!
2017. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!