Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, atmenjek egy...

Mit tegyek, atmenjek egy allami suliba?

Figyelt kérdés

11.osztalyos leszek jovore:) 8-ig szinotos,kituno tanulo voltam,szamos dicserettel. Aztan felvettek a megye legjobb gimijebe ahol nulladikban kituno majd 9-ben 2db negyed kivetelevel szinotos voltam..Sajnos iskolavaltas tortent beilleszkedesi problemaim miatt. Egy evet jartam ebbe a jelenlegi gimibe es a jegyeim nagyresze 2es 3as. Nem amiatt romlottak,mert lelki problemaim lennenek,hisz itt mar jobban erzem magam. De a jegyeim kritikusak,annak ellenere,hogy ez egy kevesbe eros gimnazium es kemenyen tanultam egesz evben. A masik problema a jelenlegi iskolaban az,hogy rengetegszer figyelmeztettek mar az oltozkodesem miatt. Egyebkent arrol van szo,hogy neha ki volt a derekam vagy beraktam egy nyaklancot. Alapvetoen vallasos vagyok,imadok templomba jarni es hiszek Istenben,de en ezeket a szabalyokat tulzasnak erzem. Attol fuggetlenul,hogy szeretek divatosan oltozkodni meg ugyanugy szeretem,sot imadom Istent es tudom,hogy o igy szeret. :) na de visszaterve a temahoz emiatt a ket tenyezo(jegyek es ruhazat) miatt gondolkodtam el azon ,hogy mas gimnaziumba menjek at. Szerintetek megprobalkozzak vagy egyaltalan foglalkoznanak velem,ha az utolso eves jegyeim ennyire rosszak?

A kovetkezo es egyben utolso ket evemhez is ugy szeretnek hozzaallni,hogy teljes erobedobassal tanulok es ez a jegyeimen is latszik..igazabol hatalmas szomorusag ragad magaval ha az elozo evemre gondolok es a legrosszabb az h senki nem ert meg..Az oltozkodesen oedig igyekeztem valtoztatni,de egyebkent tenyleg nem oltozkodtem eddig se kihivoan peldaul soha nem hordtam dekoltalt felsot..es ha pl felmertem venni egy szoknyat akkor mar szoltak es hetekig azon agyaltam h mit vegyek fel meg hogy holnap nem e fognak majd behivni az igazgatoiba...nagyon szornyu volt igy.


2017. aug. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne, ha alapjáraton szereted a sulit. Ráadásul lehet, hogy egy gyengébb helyre vennének csak fel. Próbálj iskolába úgy öltözködni, ahogy elvárják, szabadidődben pedig azt veszel fel, amit akarsz. Lehet, hogy később olyan munkahelyed lesz, ahol van dress code. Külön kell választani a magánéletet és az iskolát/munkát.
2017. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De epp az,hogy barmilyen mas suliban jobb jegyeim lehetnenek es igy nem lenne felesleges ez a sok tanulas :(

Es mas iskolaban is jol tudnam magam erezni

2017. aug. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!