Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az "informatika" és az "inform...

Az "informatika" és az "informatikai ismeretek" nem ugyanaz, ugye?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy benéztem a felvételi tárgyakat...Először fel sem tűnt, azt hittem, hogy csak szimplán változtatják az elnevezéseket és a két tantárgy egy és ugyanaz....

Nekem informatika érettségim van, amit így elviekben nem fogadnak el felvételi tárgynak, csak az informatikai ismereteket, ami pedig elviekben szakmai tárgy....

Jól gondolom?


2017. aug. 11. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól. De megnézhetted volna az idei érettségiket és kiderült volna.


Amúgy milyen szak az, ahova nem jó az infó de jó az informatikai ismeretek?

2017. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodás. Matek, töri és egy idegen nyelv a felvételi tárgyak, a többi szakmai. Az a baj, hogy eddig az angolommal és az infómmal számoltam, de ez így ugye nem lesz jó...viszont a matekom csak 90%, a törim meg csak 92% és ezekkel már nem lenne meg a pontom...még egy emelttel és B2es nyelvvizsgával sem.
2017. aug. 11. 13:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!