Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközép iskolából átvesznek...

Szakközép iskolából átvesznek gimibe?

Figyelt kérdés

Szakközép iskolába lennék 10.-es, de nem tetszik a szakma és semmi másik irány sem, így arra gondoltam, hogy elmennék gimibe, ahol csak alap műveltséget kéne tanulnom, utána meg eltudok menni tanulni vmi szakmát, mert egyenlőre nem tudom mi érdekel.

Szakközépből átvesznek embert gimibe? Hogy működik a dolog? Kell vmi felvételi teszt?

7.es jegyeim:magyar 4, történelem 3, idegen nyelv(német) 4, matek 3, biosz-kémia-földrajz 3 és fizika 4.

8.félév:mindegyik 3.



2017. aug. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudom elképzelni, mert például a gimiben két idegen nyelv van, te pedig csak egyet tanulsz. Azt hogy pótolod? De ezt egy gimnáziumban kellen megkérdezni. Lehet, hogy 9.-be mehetsz.
2017. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, 9.-be akarok.
2017. aug. 11. 17:43
 3/4 anonim válasza:
Igen átvesznek. Kéttannyelvű gimnáziumba járok, és egyik osztálytársam szakközépből jött át hozzánk. Sok sikert!:)
2017. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok: mármint nem 100%, hogy bármelyik gimnáziumba felvesznek,de nem lehetetlen.
2017. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!