Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a bonyhádi Petőfi...

Vélemény a bonyhádi Petőfi gimiről?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.-es matek szakon és izgulok milyen lesz. Írnátok pár dolgot róla?

Előre is köszi❤



2017. aug. 13. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A környéken nem nagyon van jobb iskola ami felkeszit a továbbtanulásra ( max meg a Garay ) szóval jó helyed lesz ott én is oda jártam és többnyire szerettem.
2017. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi❤ Még lenne pár kérdésem: milyen a közösség? Vannak olyan diákok akit így nagyon kiközösítenének? Meg tényleg az van hogy suli után meg hétvégén sincs semmi szabadidőm annyit kell tanulni?
2017. aug. 13. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A közösség olyan mint a legtöbb helyen, azzal a kivétellel hogy itt nem szabad verni másokat :D nyilván itt is klikkesednek egy-egy osztalyon belül és - tapasztalatom alapján - minden osztályban van egy két rendbontó. Ha nagyon nagyon különc vagy akkor lesznek páran akik néha kicikiznek de ez főleg csak a fiúknál jellemző.


Most elment pár tanár onnan de majd ha gondolod és már tudod a tanaraid nevét akkor írhatsz egy üzit és amelyik tanított arról leirhatom az eszreveteleimet.


Hat tanulni azt kell, de azért nem Orba szájba éjjel nappal. Az majd egyetemen jön ;) de azért hétvégén is tanulni kell. A kettest könnyű megszerezni, az igazi gond a negyes ötös szint elérése.


Amugy a suliban az meg a jó hogy ha kiemelkedő tehetség vagy, akkor - főleg matekból - erős tehetséggondozó tanárok szárnyai alá kerulhetsz akik után az egyetemi matek szintje már nem lesz szintugras. Én is reálos osztályba jártam ( akkor még egybe volt a matek fizika a biosz kemiaval ) és az osztály 97%-a tovább tudott tanulni ( humán szakon meg Arany Janosban ez inkább 50% ) szóval jó az irány amit valaszrottal. Főleg reál tárgyakból jó suli.

2017. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2017. aug. 14. 10:52
 5/6 A kérdező kommentje:
És lenne még 1 kérdésem. Milyenek a gólyatáborok és a szecskaavato?
2017. aug. 18. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Élvezhető , én jól szórakoztam. Mivel egyházi suli, így nem szopatnak szét, csak kulturált keretek között.
2017. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!