Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek? Milyen szakmát...

Vera27 kérdése:

Mi legyek? Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Most megyek általanos iskola 8. osztályba. De nem tudom mi legyek. Gimnáziumba nem szeretnék menni. Kitünő tanuló vagyok. Szerintetek mi legyek? Valami iskolát vagy szakmát ajálhatnátok

2017. aug. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a gond a gimivel?
2017. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert 18 évesen is kihívás eldönteni, mi legyen az ember, nemhogy 14, és gimiben is simán megállod a helyed, ha eddig kitűnő voltál. És lenne még időd kitalálni, hogy legyen tovább.
2017. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gimibe mennél mégis, akkor olyat válassz, hogy adjon szakmát is ne csak érettségit adjon, szerintem valami olyan hejre menj ami jó lessz orvosin:D
2017. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!