Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az én beállítottsá...

Szerintetek az én beállítottságommal milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok.11-be megyek. Humán beállítottságú. Olyan szakmát szeretnék, ahol társasági életet lehet élni,szeretek írni, eléggé empatikus vagyok és elég jól megtudom győzni az embereket.Szeretek írni.Mit lehet ezzel kezdeni? Marketing vagy valami hasonló?
2010. aug. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja marketing elég jó
2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de marketingesnek sokan mennek nem?:S azzal mit kezdek ? ha túl sok lesz a marketinges?
2010. aug. 23. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetnél újságíró vagy HR-es..most ezek jutottak eszembe.mindenhova sokan jelentkeznek, a legtöbb helyen túlképzés van.
2010. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17éves, humán beállítottsággal: mennyit tudsz arról, hogy mi az a marketing? És tudod, hogy elég durva matekot kellene majd tanulnod?


Ha tukmálós-értékesítő szeretnél lenni, az más.

Vagy hirdetésszervező.. Sok helyen marketing koordinátornak/menedzsernek nevezik az adminisztrációt végző lánykát, mert jól hangzik.

2010. szept. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

neten találsz még pályaorientációs teszteket, az segíthet

pl. [link]

[link]

2010. szept. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!