Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettem a diákhitel 2-t...

Felvettem a diákhitel 2-t múlt félévre; van szerződésszámom. A neptunon a pénzügyek / befizetéseknél rámentem a diákhitel 2-re?

Figyelt kérdés

Felvettem a diákhitel 2-t múlt félévre; van szerződésszámom. A neptunon a pénzügyek / befizetéseknél rámentem a diákhitel 2-re, és elvileg a neptunon rögzítve is lett.


Egy formanyomtatványt kell még leadni az iskolában, személyesen.


Ha már van szerződésszámom, akkor az ugye fix?

Amikor a TE Diákhitel igénylés gombra mentem rá a neptunon, átirányított egy oldalra, de ott már nem engedett rányomni a diákhitel2 gombra... mármint szürke volt.

Ez azt jelenti, hogy fel van véve ugye?


A diákhitel direkt honlapja azt írja hogy "adategyeztetés"..


elvileg így minden OK ugye?



2017. aug. 18. 02:15
 1/1 anonim válasza:
Ha már a direkten van fiókod és szerződés számod, akkor az adategyeztetés már csak arra vár, hogy a sulid visszajelezzen nekik. Ha jól emlékszem, erről az állapotról csak nemsokkal az utalás előtt fog váltani.
2017. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!