Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újságíró szeretnék lenni,...

Ha újságíró szeretnék lenni, ahhoz mi kell?

Figyelt kérdés

Debrecenben milyen iskolába menjek tovább? Egyetem, főiskola.

Légyszi, aki tud, mindent írjon le erről!


Vagy, ha reklámügynök szeretnék lenni? Az mit csinál? Mi kell hozzá?


2008. okt. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Újságíróhoz van tanfolyam is, de fősulin/egyetemen média és kommunikáció szakra kell menni és azonbelül lesz újságírós szakirány. Szerintem a reklámügynök is ebbe a kategóriába tartozik, de ebből is van reklámügyintéző okj.
2008. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a reklámügynök pontosan mit csinál?

2008. okt. 19. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha reklámszakmában akarsz elhelyezkedni, akkor marketinget lenne érdemes tanulnod.
2008. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy mit csinál egy reklámügynök, akkor miért érzed, hogy az szeretnél lenni? Bár tény, hogy jól hangzik...
2009. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már nem érzem úgy... sajnos egyáltalán nem tudom, h hova menjek tovább, mi legyen belőlem... teljesen kétségbe vagyok esve:(
2009. febr. 15. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha újságíró akarsz lenni, ahhoz az kell hogy írj cikkeket, és nem az hogy azt nézegesd hogy hol tanuljál.


Persze nem árt ha tanulsz is a dologról (nem feltétlenül iskolarendszerben), de ha csak az után akarod majd elkezdeni a cikkek írását miután valahol "végeztél", akkor nem is érdemes elkezdened. :)

2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!